תפריט

ג’קי סביליה אדריכל ומעצב פנים

03-5441555 052-2585101

ג’קי סביליה אדריכל ומעצב פנים

052-2585101

עיצוב הבית

כאשר ניגשים לעיצוב פרוייקט חדש חשוב להבין את המחשבה העומדת מאחורי עיצוב הבית או הדירה.

בבסיס נמצאת ההבנה שהמטרה היא להגיע למוצר מוגמר- בית או דירה המעוצבת בשלמות ויספק לדייריו בית יפה, חם ועונה לצרכי דייריו, לוודא שהחלום שלהם יקרום עור וגידים.

כל בית שונה מרעהו ולמרות זאת יש חוט/הנחיות בנייה החוזרות על עצמן בבתים שונים.

נחלק את עיצוב הבית ל2 פרקים ראשיים;

תכנון פונקציונאלי.

העיצוב הסופי.

 

התכנון הפונקציונאלי – תכנון אדריכלי שיתבסס על הגדרת הצרכים של כל לקוח ותרגומם הלכה למעשה לדירה או בית, תוך פירוק הפנים הישן ובניה מחדש של הפנים(הכוונה לקירות, ריצוף, חשמל, מים) לפי תכנית אדריכלית שהותאמה לצרכי הלקוח.

ניתן להפוך דירה של 80 מ”ר לדירת ארבעה חדרים ואפשר להפוך דירת חמישה חדרים לדירת פאר של שני חדרים וכדומה.

(לפעמים בגלל בעייות קונסטרקטיביות או מגבלות אחרות לא ניתן לעשות זאת בכל דירה, אם הדירה טרם נרכשה מומלץ להיוועץ באדריכל לפני הרכישה).

 

העיצוב הסופי של דירה/בית- לאחר שהנכס חולק מחדש לפי הצרכים, תוך ניצול מקסימלי של החלל והקירות שנבנו מחדש כולל מערכת מים וחשמל, חלונות, ריצוף וכו’.

נעבור לתחום העיצוב הסופי שיכלול את חומרי הגלם הסופיים והמרכיבים השונים שמחוברים לבית ולא ניתנים להחלפה בקלות, כמו חלונות, אלומיניום או בלגי, ריצוף שיש, גרניט, או פרקט, מטבח ושיש כולל ברזים כיורים, קרמיקות לחיפוי חדרי אמבטיה(חדרים רטובים) כולל כלים סניטארים, ארונות כיר, ברזים ומקלחונים, ארונות בגדים, דלתות מעץ או בצבע, מזגנים, תקרות גבס, חיפוי בריקים וכו’.

 

חלק שני, בחלק זה של העיצוב הסופי יכללו כל המרכיבים “הקלים” שניתן להחליפם בעתיד- בקלות- מבלי לפרק את הבית כגון: ריהוט לסלון – שיכלול מזנונים, פינות ישיבה, שולחן אוכל, וכסאות, וילונות, שטיחים, גופי תאורה. ריהוט לחדר הורים כגון מיטה, שידות למיניהן, ריהוט לחדר העבודה, ריהוט לחדרי הילדים.

בפרק זה יכללו גווני הצבע לכל קיר וחדר בדירה ולסיכום כל חפצי הנוי והסטיילינג שישלימו את המראה הסופי של כל חלל בבית.

מה שמקשר בין שני החלקם, התכנון הפונקיונאלי והעיצוב הסופי הוא המבנה המשותף לשניהם- כי יש לשאוף למסר אחיד מההתחלה ועד הסוף.

לא משנה אם מעצבים בית בסגנון מינימליסטי, יפני, Vintage, קלאסי או שמרני – הכל ידבר באותה שפה.

 

 

 

 .

תודה שביקרת - התקשר עכשיו
052-2585101
או השאר פרטיך ונחזור בהקדם:סגור  
ג'קי סביליה
להשארת פרטים לחץ כאן

רוצים לראות יותר טוב, סובבו את המכשיר