תפריט

ג’קי סביליה אדריכל ומעצב פנים

03-5441555 052-2585101

ג’קי סביליה אדריכל ומעצב פנים

052-2585101

אודות

אודות ג’קי סביליה, אדריכל ומעצב פנים

ג’קי סביליה, אדריכל ומעצב פנים, בוגר הטכניון במילאנו ( politecnico milano),
Dr.Archtect באדריכלות ובינוי ערים.

התמחה במילנו במשרד האדריכלים Fare’ שם היה שותף לתכנון שכונות ובנינים לעיר ‘משד’ שבאיראן. את עבודת סיום הדוקטורט עשה במילאנו בנושא המטרופוליניזציה של העיר תל אביב בשיתוף פרופסורים איטלקיים ופרופ’ חנן מרטנס- ממשרד השיכון דאז (ישראל).
פעיל בישראל מתחילת שנות השמונים. מתמחה בתכנון וניהול פרויקטים ,של בניה ושיפוץ בתים ודירות מפוארות. התמחותו של אדר’ ג’קי סביליה בתחום המגורים כוללת ניסיון עתיר במגוון היקפי חללים- משניים ועד עשרה חדרים, וממפלס אחד ומעלה, תכנון ועיצוב פנים של פנטהאוסים, דופלקסים, דירות גג וטריפלקסים,
בשל נסיונו הרב בתחום המגורים התמחה גם ביעוץ נדל”ני ללקוחותיו – טרם רכישת נכס.

במהלך השנים משרדו תכנן גם עבור המגזר המסחרי- משרדים רבים בבורסת היהלומים, משרדי חברות ביטוח, עו”ד והייטק, בית ספר פרטי, בתי קפה, אולפן הקלטות , בית כנסת,קליניקות וכד’.
הצלחתו מתבססת על יכולת ניתוח אסטרטגי של כל פרויקט,
ג’קי אוהב אדם, ומבין בבהירות את עולמו הפנימי של הלקוח, יודע לתרגם את חלומותיהם של לקוחותיו למוצר הנכון והמתאים להם, תוך התחשבות בכלל הצרכים והתקציב ולהגיע לתוצאה המרבית.

במסגרת העבודה ג’קי מקפיד באופן חסר פשרות על טובת הלקוח, אופן ביצוע, טיב המוצר, חומר ולוח זמנים ושומר על אנטרס הלקוח נאמנות. לג’קי קשרים בשוק המקצועי והוא משתמש בקשריו להטיב עם לקוחותיו ולהשיג עבורם מוצרים במחירי קבלן, ללא תיווכי ביניים.
על רקע יחסי הידידות מול הלקוחות התקבלו לידי ג’קי לא מעט עבודות ,
על בסיס Carte Blanch . וג’קי טיפל באופן עצמאי כמעט לחלוטין
בכל התהליך עבור הלקוחות- עד למסירת נכס שלם מרהיב נקי ומוכן.
עד היום, כמעט כל לקוח שנכנס לשורות המשרד הפך ונותר חבר לאורך שנים, וזהו כבר הרגל עבורו להמשיך לתכנן ולעצב עבור חברים אלו- קרוביהם, בניהם וכו’.הנכם מוזמנים בחום להצטרף למשפחה זו.

לצפייה בפרויקטים בעיצוב פנים לחצו כאן >

.

Sidebar Gallery

תודה שביקרת - התקשר עכשיו
052-2585101
או השאר פרטיך ונחזור בהקדם:סגור  
ג'קי סביליה
להשארת פרטים לחץ כאן

רוצים לראות יותר טוב, סובבו את המכשיר