תפריט

ג’קי סביליה אדריכל ומעצב פנים

03-5441555 052-2585101

ג’קי סביליה אדריכל ומעצב פנים

052-2585101

איך בוחרים בהצלחה מעצב פנים?

מה ההבדל בין אדריכל למעצב ואלו סוגי אדריכלים יש, הכול בכתבה שלפניכם!

אדריכל הוא בעל תואר לאדריכלות והוא בעל המקצוע שלשירותיו אתם נדרשים כאשר יש לכם קרקע ואתם רוצים לבנות עליה מבנה. האדריכל מכיר את כל חוקי הבנייה, הוא מבין את הצרכים ויודע לתכנן תוכניות של בית חדש או כל מבנה שיתאים ללקוחותיו. לאחר התכנון וקבלת הרישיונות, שוכר הלקוח קבלן הבונה את ביתו בפיקוח האדריכל.

אדריכלים מתעסקים בעיקר במבנה החללים בלי להכנס לעיצוב הפנים של הבית כמו הנמכת תקרות, עיצוב תאורה, בחירת צבעים, כלים סניטאריים, חיפויי רצפה וקירות, בניית ארונות, תכנון תעלות מיזוג ועוד. אך יש אדריכלים, ואני בניהם, המשלבים גם את תכנון המבנה ואת תכנון העיצוב הפנימי של הבית.

מעצב פנים הוא איש המקצוע שיעזור לכם לבצע שיפוץ בדירות, בעיקר בתכנון פנים הדירה או המבנה החדש

במשרד שלנו תקבלו את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החל מתכנון המבנה ועד לעיצוב הפנימי. אנו מתמחים בעיצוב דירות יוקרה, פנטהאוזים, משרדים, בתים פרטיים, חנויות ועוד.

 

כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את המעצב הטוב מכולם

מעצב פנים יעזור לכם לעשות סדר בעניינים. בעידן האינטרנט, לקוחות רבים גולשים בין אתרים רבים העוסקים בתחום העיצוב, ומרוב השפע המוצע בהם הם מתבלבלים. מעצב פנים ידע לנהל נכון את העניינים מהרגע הראשון ולכוון אתכם אל התכנון הפונקציונאלי, הסגנון והעיצוב המתאים לכם בהתאם לחלומות שלכם, לתנאים ולתקציב.

חשוב לבחור מעצב פנים המשדר אמינות, מעצב שיהיה זמין כל הזמן, שהטלפון הנייד שלו תמיד פתוח והוא יכול ומוכן לענות על כל שאלה של הקבלן או כל בעל מקצוע אחר. מעצב פנים מקצועי ייהפך להיות חלק מהמשפחה שלכם, הוא יהיה בעל יחסי אנוש מצוינים, אחד שמבין שהגדרת עבודתו כוללת גם שירות מקצועי ואדיב ללקוח, ללא אגו מנופח

מעצב מקצועי ייקח אחריות מרחבית על עבודתו. הוא יהיה מעורב בכל שלב ובכל פרט בפרויקט הבנייה או השיפוץ עד הבורג האחרון. רמת האחריות שנוטל המעצב תעניק ללקוחות שקט נפשי הנחוץ כל כך בעת התהליך. אנשים רבים העוברים תהליכי בנייה או שיפוץ חשים חסרי אונים, הם לא מכירים את התחום והולכים לאיבוד בין הנושאים הרבים. כאשר הם יודעים כי הם נתונים בידיים מקצועיות וטובות, הם יצליחו לעבור את מבצע הבנייה בנועם והנאה.

 

מהם שלבי עבודתי?

  • בפגישה הראשונה עם הלקוחות אני מתעניין בפרטים הכלליים כמו מי הם, כמה נפשות מונה המשפחה, מאין הם ומהם הצרכים הייחודיים שלהם. ככל שאני יודע יותר פרטים על הלקוח, כך יהיה לי קל יותר להבין את הצרכים ולקלוע לרצונות שלהם.
  • שלב הפרוגראמה הוא השלב שבו אני אוסף את כל הנתונים ובודק מה רצוי, מה דרוש לקוחות ומה המבנה שלהם או הדירה יכולים להציע. אני בודק את כיווני האוויר, האור והצל, את גודל המבנה, את התקציב ועוד. ככל שהפרוגראמה יותר עניינית ומפורטת, אני אוכל לתכנן את השינויים במבנה ולענות באופן קולע על הצרכים של הלקוחות.
  • הפרוגראמה היא אוסף בעיות שצריך למצוא להם פתרונות. חשוב להקפיד על חלוקת שטח נכונה תוך התחשבות ברצונות הלקוח כמו עדיפות לסלון או מטבח גדול או מציאת חדר נוסף בדירה, וכד’
  • כדאי לבחור אדריכל או מעצב פנים אמין, בעל מקצוע שתוכלו לסמוך עליו, המשדר יושר ומקצועיות ושיש לכם אתו כימיה מהפגישה הראשונה.

כל הזכויות שמורות / אדריכל ג’קי סביליה.

תודה שביקרת - התקשר עכשיו
052-2585101
או השאר פרטיך ונחזור בהקדם:סגור  
ג'קי סביליה
להשארת פרטים לחץ כאן

רוצים לראות יותר טוב, סובבו את המכשיר